Ledri Vula nuk kursehet, i bën vetes dhuratën që kushton mbi 100 mijë euro (FOTO LAJM)

Ledri Vula është një ndër reperet më të pëlqyer. Sukseset dhe koncertet e shumta përkthehen në fitime më të mëdha. Pas përfundimit të një sezoni të suksesshëm, reperi nga Kosova i ka bërë vetes një dhuratë super luksoze. Bëhet fjalë për një veturë të tipit Porsche Carrera 911 TURBO.

Kjo makinë arrin mbi 100 mijë euro. Lajmi është bërë me dije nga kompania e shitjes së makinave përmes fotografive të publikuara në rrjetet sociale, ku shfaqet Ledri krah makinës luksoze. Kjo blerje e shtrenjtë vjen pak kohë pasi reperi i famshëm bleu një banesë të re në Prishtinë.