Kevin Jonas zbulon se është diagnostikuar me kancer të lëkurës

Kevin Jonas ka habitur të gjithë personat në internet me zbulimin që bëri për shëndetin e tij.
Këngëtari dhe njëri prej vëllezërve të famshëm Jonas, ka postuar një video në Instagram, pak para operacionit që do të bënte në fytyrë, pasi është prekur nga kanceri i lëkurës.

Një rikujtim miqësor, bëni kontrolle”, u kërkoi ai afro 5 milionë ndjekësve të tij.

 


Shtuar 12.06.2024 12:10