Ish-fituesi i BB i kërkon falje Luizit dhe Kiarës: Uroj më të mirën për ju

Fituesi i “Big Brother 3”, Jetmir Salaj i ka kërkuar një falje publike çiftit Luiz-Kiara. Gjatë sezonit të dytë të BBV, Jetmiri ka qenë një ndër personazhet që më së shumti e ka kundërshtuar dashurinë e çiftit duke e quajtur të pavërtetë, ndërsa për moderatoren ka thënë se Kiara është me Luizin për interes.

Duket se këto mendime me kohën i kanë ndryshuar Jetmirit, i cili përmes një Instastory i ka kërkuar falje çiftit.

“Së pari, duhet të kërkoj falje që nuk kam besuar te dashuria juaj. E dyta: uroj më të mirën për ardhmërinë tuaj.” – është shprehur ai.


Shtuar 28.11.2023 21:25