Irma Libohova hap arkivat e shumë viteve më parë, mungon Eranda (VIDEO)

Motrat Libohova, ndryshe nga m parë që beheshin pjesë e mediave për krijimin e hiteve, së fundmi kanë qenë në qendër të vëmendjes për përçarjen mes tyre.

Prej kohësh diskutohet se Irma dhe Eranda nuk flasn prej vitesh dhe motrat kanë miratuar në heshtje dhe nuk kanë bërë asnjë reagim.

Irma së fundmi ka hapur arkivat e shumë viteve më parë, por si duket imazhi i motrave të pandara nuk paraqitet as këtë herë.

Ajo ka publikuar një video ku thotë se bëhet fjalë për 40 vite më parë në recitalin “Na Bashkoi Kenga Popullore”.


Shtuar 2.02.2022 12:54