I dhuroi vetes “bishën” luksoze, Noizy publikon reagimin epik të babait (FOTO LAJM)

Koleksionit të bishave të tij, Noizy i ka shtuar edhe një Lamborghini. Ishte vetë reperi që postoi foto të makinës që kap vlerën e qindra mijëra eurove duke i lënë fansat pa fjalë. Por një person duket të mos jetë impresionuar edhe aq nga kjo makinë.

Bëhet fjalë për babain e reperit i cili ka pasur një reagim epik, të cilin Noizy e ka ndarë me ndjekësit.

“Ok ok kujdes dhe e gëzofsh”, është shprehur babai i Noizyt.


Shtuar 22.11.2021 14:52