FOTO: Luana Vjollca prezanton makinën e saj superluksoze

Një nga prezantueset më të komentuara në rrjetet sociale dhe portale edhe për shkak të pamjes së saj ka ekspozuar hapsirat e brendshme të makinës.

Luana Vjollca ka publikuar foto të një makine të re superluksoze në rrjetet sociale.

Nuk dihet shuma që ka shpenzuar prezantuesja për makinën e saj, por duke u nisur nga fotot mjeti duket mjaft luksoz dhe mund të ketë kushtuar goxha.


Shtuar 26.02.2024 13:12