Festojnë përvjetorin e martesës, Ami i dedikon Ermalit fjalët më të ndjera

Sot është një ditë e veçantë për çifti e njohur, Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi. Ata festojnë përvjetorin e martesës dhe kanë vendosur të udhëtojnë drejt kryeqytetit italian, Romës.

Ka qenë Ami që ka ndarë disa foto tepër të ëmbla, duke bërë edhe urim tepër të ndjerë.

“Gezuar përvjetorin e marteses dashuria ime, bashkeudhetari im i jetes! @ermalmamaqiofficial
Me ty ne cdo kohe, bashke ne suksese apo sfida ,jeta eshte nje eksperience jashtezakonisht e bukur!
Te Dua!”, ka shkruar ajo krahas fotove.

Çifti shumë i dashur nga publiku janë prindër të dy fëmijeve, Joelit dhe Sias.

Shtuar 10.09.2022 22:38