“Është vetëm në Spanjë?”/ Olta Gixhari vë në siklet Arbana Osmanin: Merru pak me burrin tim, e ke lejen (VIDEO)

Aktorja Olta Gixhari mori mbrëmjen e djeshme surprizën më të madhe që një nënë mund të marrë brenda shtëpisë së “Big Brother”. Ajo pa të birin 2 vjeçar, Amar prej të cilit është shkëputur prej më shumë se një muaji.

Olta u mbush në lot teksa shihte pamje të të birit dhe padyshim u emocionua i gjithë publiku.

Por kur mësoi se djali është në Tiranë, Olta huazoi se partneri i saj ndodhej vetëm në Spanjë dhe kjo u duk qartazi se përbën shqetësim për aktoren.

Gixhari nuk nguroi të pyes moderatoren para gjithë shqiptarëve se ku është bashkëshorti i saj dhe çfarë po bën, situatë kjo që vuri në siklet Arbana Osmanin.

Pjesë nga biseda:

Olta:Një falenderim shkon për vjehrrën time që kujdeset në mënyrë të palodhur për djalin tim. Edhe për mamin tim që jam e bindur që është pranë djalit tim në këto momente. Ju puth të dyjave hsumë dhe nuk e di çfarë do kisha bërë pa ju të dyja.

Pyetja tjetër tani, burri im është vetëm në Spanjë?

Arbana: A tani kërkon shumë nga jeta.

Olta: Epo merru pak, ku, si, kë

Arbana: Të merrem unë?

Olta: Të merresh, të kam dhënë lejën

Arbana: Je në terezi moj?

Olta: Ta pyesni moj ku shkon ku rri

Arbana: Nuk kam koment fare