Elgit Doda sapo hapi “luftë” me këngëtaren? Deklarata publike që bëri për Encën (VIDEO)

Producenti Elgit Doda ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin e Olsi Bylykut, “Roped with Olsi”.

“Cili është këngëtarja ose këngëtari që ti nuk do të bëje kurrë një këngë pasi mendon se nuk ka talent?”, ishte pyetja që Olsi i drejtoi Elgiti i cili nëse nuk përgjigjej duhet të hante një spec djegës.

Egliti e ka refuzuar këtë të fundit dhe ka zgjedhur të jetë i drejtpërdrejtë.

“Enca”, është përgjigjur ai duke e justifikuar më pas se nuk i përshtatet në vokal./albeu.com/


Shtuar 25.11.2021 12:16