Edi Rama është fans i Fifit dhe ja prova (VIDEO)

Zhurma që bëri Fifi si banore e “Big Brother VIP”, ka shkaur deri të Kryeministri i vendit dhe duket se ai është fans i këngëtares.

Edi Rama e ka vërtetuar se fundmi i cili në një video të publikuar në Instagram, ka zgjedhur ta shoqërojë me këngën e Fifit që po bën bujë në rrjet.

“Valbona Magjike”-shkruan ai, ku kënga i shton efektin stilistik pamjeve magjepsëse.

E publikuar DEMO tashmë në Youtube, “Diell” ka marrë 1.6 milionë klikime në kohë rekord dhe Ramës nuk i ka shpëtuar kënga më e pëlqyer momentalisht e shqiptarëve duke e postuar në rrjetin e tij social./albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)


Shtuar 30.11.2021 09:43