E mbani mend? Kjo foto e Gilit 19 vite më parë do t’ju bëjë nostalgjikë (FOTO LAJM)

Gili na ktheu pas në kohë. Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, ndau fotografi me ndjekësit në Instagram, duke treguar se si dukej 19 vjet më parë.

Atë kohë, ajo pati lansuar projektin “Aktore e përkryer” dhe me siguri të gjithë ju qe po shihni keto foto po ndiheni nostalgjik për kohën kur Gili dhe koleget e saj ishin në kulmin e karrierës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GILI Official profile (@gili.official)


Shtuar 14.09.2021 13:37