Dolën bashkë nga PërPuthen, ja çfarë po ndodh mes Alesjas dhe Neritanit

Pak javë më parë Alesja dhe Neritani dolën bashkë nga “Përputhen”. Dyshja ishin sot të ftuar në “E Diell” ku treguan më shumë detaje nga marrëdhënia e tyre jashtë programit.

Alesja tregoi se nuk janë ende çift, por dalin dhe janë çdo ditë bashkë. Ish-konkurrentja shtoi se prioritetet po i pengojnë për t’u bërë çift sepse Neritani kërkon të krijojë familje shumë shpejt.

“Akoma jo besoj që jemi në rrugën e duhur. Jemi çdo ditë bashkë dhe dalim çdo ditë”, u shpreh ajo.

Dolën bashkë nga ‘Përputhen’, ja çfarë po

Dolën bashkë nga ‘Përputhen’, ja çfarë po

Shtuar 22.05.2022 23:52