Dj Dagz i thotë “Të dua” për herë të parë, por reagimi i Einxhelit nuk ishte ai që pritej (VIDEO)

Einxhel dhe Dj Dagz po shijojnë fazën e mjaltit të marrëdhënies së tyre.

Nga videot e fundit ata shfaqen të shtrirë në krevat dhe Arbri i ka thënë “Të dua”. Einxhel nga ana tjetër ka çuditur me reagimin, pasi nuk foli fare vetëm buzëqeshi.

Einxhel ka qenë shumë më e rezervuar në raport me Dagz.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shtuar 13.01.2022 15:21