Ç’po ndodh në BBV? Revoltohet Donald Veshaj: Do vras veten

Donald Veshaj dhe Ilir Shaqiri janë tashmë dy rivalë, të cilët e kanë pranuar hapur konkurecën mes tyre.

Në një moment, gjatë ditës së sotme teksa po bisedonte Einxhel me Donaldin për fitoren e Ilirit, ajo u shpreh se do i thoshte “ta gëzojë çmimin” dhe se “nuk i plas fare”.

Ndërkohë, Donaldi  replikoi menjëherë dhe tha se nëse ndodhte do të vriste veten. Në këtë mënyrë, aktori ka lënë të kuptohet se nuk do t’ia uronte fitoren kundërshtarit. Mirëpo se çfarë realisht pritet të ndodh, mbetet për tu parë deri në finalen e madhe./albeu.com/


Shtuar 30.12.2021 18:10