“Çfarë i ke këto ironi pa kripë?” Luana Vjollca i përgjigjet si rrallëherë ndjekësit (FOTO LAJM)

Ditët e fundit Luana Vjollca ndodhet në Mauritius, një vend në Afrikën Lindore ku po kalon pushimet e para të vitit. Moderatorja ka ndarë foto të ndryshme në rrjetet sociale duke ngritur temperaturat në këto ditë të ftohta.

“Gëzuar 2022!”- shkroi ajo krah fotove  teksa shtoi në koment “Apo jam pak me vonesë?”. Krah shumë komenteve dikush i ka shkruar Luanës: “Se ç’i ke këto ironi pa kripë s’e marr vesh. “E shtrenjt kjo LV” dhe këto të fundit tashi pfff”. Ky koment i ka rënë në sy edhe Luanës e cila nuk e ka lënë pa një përgjigje. “I dua”- ka shkruar ajo duke qeshur.


Shtuar 9.01.2022 11:51