Bora Zemani përfundon në spital (FOTO LAJM)

Semi Jupaj, shoqja e ngushtë e moderatores ka treguar në Instagram së fundmi se Bora Zemani ndodhet në spital.
Arsyen nuk e ka bërë publike.

“Në të mirë e në të keq! Gjithmonë bashkë!”, ka shkruar Semi e cila i ka dhuruar edhe një libër duke lënë të nënkuptohet që qëndrimi do të jetë i gjatë.

Kujtojmë se së fundmi Bora ka qenë pjesë e mediave për shkak të trekëndëshit të dashurisë Bora-Donald-Beatrix.

Bora gjithashtu u përfol së do të ishte një ndër prezantueset e Festivait të Kngës, por më pas hoqi dorë

Shpresojmë që moderatopja të mos këtë asgjë shqetësuese me shëndëtin dhe të shërohet sa më shpejt./albeu.com/


Shtuar 12.12.2021 09:23