“Bën si beqare, por çfarë më kërkoi i dashuri i saj nga Ekuadori”, piloti i famshëm nxjerr sekretin e banores së BB VIP

Arbër Xhaja i cili gjatë Big Brother VIP, të vitit të kaluar është pagëzuar edhe me emrin ‘Piloti i zemrave’, së fundmi ka rrëfyer për herë të parë pse produksioni nuk lejon surprizat për Luiz Ellin.

Por jo vetëm, kaq. Gjate intervistës së tij në emisionin ‘Glamour Zone’, Arbër Xhaja zbuloi dhe sekretin e njërës prej banoreve.

Ja vlen të përmendim që të gjitha vajzat këtë vit kanë konfirmuar se jane beqare, por njëra prej tyre ka gënjyer dhe ka një partner që e pret në Ekuador.

“Shumë banorëve më është kërkuar që t`i bëj dedikime me parashutë nga fansat, përveç një vajze. Më ka shkruar një djalë i cili ishte në Ekuador dhe më tha se dëshironte t`i bënte surprizë të dashurës së tij, e cila ndodhet në Big Brother’ u shpreh Arbër Xhaja.