“Bëhu i fortë në këtë botë të pisët”, Elton Deda na prezanton me djalin në 18-vjetorin e lindjes së tij (FOTO LAJM)

Një ditë më parë djali i Elton Dedës festoi ditëlindjen dhe kantautori i njohur zgjodhi që t’a prezantonte atë me publikun.

Fjordi, i cili jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, këtë verë ndodhet në Shqipëri për pushime ku festoi edhe 18-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë Eltoni ka bërë një urim po aq të veçantë:

“Kam dy djej. Njëri dhe më i rëndësishmi është ky! Djali im, shoku im. Sot ai ka ditëlindjen! 18 vjeç, nuk është shaka. Të dua shumë miku im. Bëhu i fortë në këtë botë të pisët! Jola, faleminderit për gjithçka, që kujdesesh në çdo detaj për produktin tonë, të jetë sa më i mirë dhe i shëndetshëm. Happy Birthday Plako!”, shkruan kantautori i njohur në foton ku shfaqet ai së bashku me të birin.

Kujtojmë që më herët Elton Deda ka qenë në një raport dashurie me Jola Manin.

View this post on Instagram

A post shared by Elton Deda (@tondeda)