Arilena Ara tregon ngjarjen që i ndryshoi jetën

Arilena Ara ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në “A Live Night”, ku ka rrëfyer pjesë nga jeta e saj të cilat nuk i kishte bërë publike më parë. Ajo ka treguar se përveç triumfeve të mëdha, në jetën e saj ka pasur edhe humbje, por e ka gjetur forcën brenda vetes për ta përballuar.

E tillë ishte humbja e babait të saj, për të cilën këngëtarja tha se gjeti forcën për ta përballuar vetëm duke vënë në jetë ëndrrën e tij për ta parë të bijën duke kënduar në skenë.

Arilena Ara: Kur kthehem dhe flas për XFactor, e bëj me dashuri sepse aty më ka ndryshuar jeta 360 gradë, sepse ishte një shkallë që më çoi në një gjë tjetër dhe kjo erdhi pas humbjes së babait tim. Forma më e mirë të përballoja këtë humbje të madhe ishte të bëja këtë gjë që ai donte. Kështu që duhet patjetër të isha aty. Doja ta bëja krenar tim atë.

Fitova, fillimisht audicionet, duke gënjyer për moshën time, e dhashë emrin tek gjimnazi i motrës. XFactor fitova për vetëbesimin dhe sigurinë por trofeu nuk do më jepte gjithë kënaqësinë e botës, kisha marrë një mësim. Më morën seriozisht patjetër.

Arilena Ara tregon ngjarjen që i ndryshoi jetën: Ishte forma më e


Shtuar 30.04.2022 23:25