Arbana Osmani më në fund i rikthehet ekranit! Ja se ku do ta shohim (FOTO)

Duket se Arbana Osmani do të jetë përsëri pjesë e ekranit ose të paktën kështu kanë lënë të nënkuptohet dy postimet e bëra prej saj përpara pak orësh.

Si fillim, ajo ndau një postim ku shihet në një studio televizive bashkë me partnerin e saj, regjisorin Eduart Grishaj.

“Duke xhiruar me më të mirin, Eduart Grishaj.

Më pas ka ndarë një tjetër imazh teksa në prehër mban skaletën dhe dallohen këmbët e saj dhe të ftuarës përballë dhe në fund e ka përmbyllur me një fotografi teksa duket publiku.

Se ku do e shohim së shpejti kjo mbetet për t’u parë.


Shtuar 23.05.2024 18:25