Andi dhe Diona bëhen sërish bashkë (FOTO LAJM)

Andi Artani është një nga djemtë më të njohur tashmë në showbizin shqiptar dhe si duket ka mësuar çdo “lëvizje” për të marrë vëmendjen e duhur.

Dikur konkurrent në “Përputhen”, ndërsa tani është pjesë e ekranit si prezantues në emisionin “Natë Vere”.

Andi ka marrë shumë komplimente dhe së fundmi e ka përgëzuar dhe Diona Fona.

Këngëtarja ka postuar një foto në rrjete sociale duke e uruar.

Ndërsa, ai ia ka kthyer duke i bërë një ftesë publike për në emision.

“Faleminderit! Kur po na vjen?”, i ka shkruar ai.

Mirëpo kujtojmë se ishte Diona “arsyeja” pse Andi dhe Jasmina i dhanë fund lidhjes, pasi kjo e fundit u bë xheloze për këngëtaren.

Shtuar 16.07.2021 23:06

Tags: ,