Alketa Vejsiu pozoi si rrallë herë me bikini dhe në rrjet po bëhet nami (FOTO LAJM)

Alketa Vejsiu ka postuar një foto që është ca e pazakontë për linjën e postimeve që ajo ka publikuar gjithmonë. Ama të gjithë po themi, ku ka qenë më parë.

Stërvitja intensive e muajve të fundit, e ka dhënë efektin e saj tek Alketa, e cila na tregoi fizikun me rrobabanjo. E tonifikuar, me veshje të zezë, trupi i nxirë dhe në formën më të mirë të mundshme, moderatorja i sfidoi të gjitha vajzat e ekranit me këtë foto.

Kjo foto e moderatores është shperndar pafund në rrjet dhe po e shohim në çdo faqe dhe profil te fansave te saj.


Shtuar 10.07.2021 12:53