Aksidentohet Fation Kuqari (VIDEO)

Ish konkurrenti i Përputhen, Fatjon Kuqari është përfshirë në një aksident ditën e sotme. Nga videoja shihet që makina e tij tip Audi ka pësuar dëmtime në pjesën anësore. Ndërkohë që konkurrenti shihet gjithashtu në video, ku duket në gjendje të mirë shëndetësore.

Fationi ka treguar vazhdimisht në profilin e tij në Instagram se eshte i apasionuar pa smakinave luksoze dhe shpejtësisë./albeu.com/


Shtuar 24.12.2021 14:48