Afërdita Dreshaj ëmbëlsoi rrjetin, ndan portretin më të bukur familjar (FOTO LAJM)

Koha kalon shpejt dhe tanimë Sky Blue ka bërë 3 muaj pranë mamit e babit. Si një bebush i urtë e i qetë siç ka treguar Afërdita, ka pozuar i qeshur para kameras duke shijuar kështu kohën në natyrë me mamin.

“Bebi im është 3 muajsh sot.. vogëlushi i mamit”, ka shkruar Afërdita.


Shtuar 17.06.2021 10:53