A do të jetë pjesë e “BB VIP 2”? Ja si përgjigjet ish-konkurenti i Për’puthen, Andi Artani

Shumë ish-konkurentë të Përputhen pas eksperiencës së tyre në këtë emision kanë zgjedhur të mos largohen nga televisioni, duke u bërë pjesë të reality show-ve të tjerë ose duke u rikthyer në program sërish.

Andi Artani, i vënë përballë Përputhen dhe Big Brother, tregoi se nuk do ti thonte “jo” një ekperience të tillë si “BBV”.

“Me Përputhen është diçka që e kam mbyllur. Kështu që kësaj rradhe kisha me thënë Big Brother nëse e kishim si eksperiencë”-shprehet Andi.

Shtuar 19.06.2022 12:23