1500 euro për një javë qëndrimi në Big Brother? Ish banori tregon të vërtetën

Javët e fundit po përflitet se banorët paguhen për çdo javë qëndrimi brenda shtëpisë së Big Brother VIP. Sipas të dhënave, monitorimi 24 orësh me kamera është shpërblyer nga produksioni me nga 1500 euro për çdo javë qëndrimi.

Lidhur me këtë çështje, ka folur dhe ish konkurrenti i shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Valon Shehu. I ftuar në “Glamour Zone” ai hodhi poshtë këto thashetheme duke thënë se nuk janë të vërteta.

“Jo, jo unë por askush dhe këtë e them me plotë bindje sepse kam dëgjuar që është bërë e madhe, nuk është e vërtetë aspak. 1500 euro java, nuk është e vërtetë”, tha këngëtari.


Shtuar 10.01.2022 14:56