Xhoni eliminohet nga Big Brother Vip

Kaq ka zgjatur eksperienca e Xhonatan Islamit në Big Brother Vip, duke u eliminura ndërsa ishte në nominim me Luizin dhe Efin.

Kujtojmë se Xhoni të shtunën që kaloi u eliminua, por kishte biletë kthimi duke iu mundësuar kështu kthimi në shtëpi.

Eksperienca e tij në shtëpinë vip ka zgjatur vetëm dy javë./albeu.com


Shtuar 4.02.2023 22:02