Dea “merr hak” ndaj grupit LEK, nominon Luizin, Kiarën dhe Efin

Dea Mishel mori një dhuratë nga vëllai i madh në spektaklin e sotëm, pasi u fitoi sfidën e inteligjencës.

Asaj iu dha mundësia të nxjerrë në televotim tre banorë. Sigurisht Dea zgjodhi të “shkatërrojë” grupin LEK.

Banorja e Big Brother Vip nxorri në nominim Luizin, Efin dhe Kiarën.

Cili nga të tre mendoni se do dalë, dhe a mendini se do të ketë biletë kthimi?
 /albeu.com/