Luizi bën deklaratën romantike: Kiara më e rëndësishme se loja

Spektakli i kësaj të shtune i Big Brother Vip Albania ka nisur me debate mes banorëve, të cilët kanë shprehur pikëpamje të ndryshme për urinimin e Armaldos dhe Luizit në kovë gjatë sfidës së javës.

Disa prej banorëve shprehën mospëlqim për këtë veprim, midis tyre edhe Kiara.

Në lidhje me këtë Luizi është shprehur se ndodhet mes “dy zjarreve”, dashurisë për Kiarën dhe lojës.

Sakaq ai theksoi se për të është më e rëndësishme Kiara dhe dashuria që ka për të se sa loja e BBVA./albeu.com/


Shtuar 4.02.2023 21:54

Tags: ,