Vlonjati “tapë” i vë flakën shtëpisë dhe nuk del nga banesa

Ditën e sotme në Vlorë një shtepi ka marrë flakë. Burimet bëjnë me dije se i zoti i shtëpisë i ka vënë flakën banesës pasi ishte i dehur.

I zoti i shtëpisë Ilir Paja qëndroi edhe vetë brenda shtëpisë kur i vendosi flakën, duke marrë djegie të konsiderueshme.

Pas njoftimit të autoriteteve nga banorët e zonës, Paja është dërguar me ambulancë në Spitalin e Vlorës për të marrë mjekin shëndetësor. /albeu.com/

 

 

 


Shtuar 31.10.2021 14:54