U vaksinua ndaj koronavirusit, humb ndjenjat gruaja në Tiranë

Një qytetare në Tiranë e cila është vaksinuar ndaj koronavirusit ka humbur ndjenjat pak pas vaksinimit. Gruaja e cila është vaksinuar te Stadiumi ka pësuar gjendje të fikti.

Mësohet se qytetarja është nisur menjëherë me ambulancë drejt spitalit.

Ndërkohë deri më tani nuk ka asnjë informacion në lidhje me ngjarjen dhe nuk dihet as gjendja shëndetësore e gruas.


Shtuar 8.07.2021 12:38