U bë virale në rrjet, në këtë foto paska qenë çifti i famshëm shqiptar (FOTO LAJM)

Fotografia e cila po bën xhiron e rrjetit është realizuar diku në Kosovë nga fotografi Arian Mavriqi.

Në këtë fotografi shihet një makinë brenda të cilës janë një çift teksa po shijojnë pamjet mbresëlënëse të vendit.

Brenda kësaj makine paska qenë këngëtarja shqiptare, Teuta Selimi me bashkëshortin e saj dhe kjo u bë e ditur përmes Art Abazit i cili publikoi një fotografi tjetër të çiftit.


Shtuar 27.09.2021 15:05