SPAK nis hetimin pasuror, vjen reagimi i parë i Elvana Gjatës

Ditën e premte SPAK ka nisur hetim pasuror ndaj këngëtares Elvana Gjata, pasi emri i kësaj të fundit përmendet nga Ervin Mata (i fejuari) gjatë një bisede në SKY me ish-zv.Drejtorin e POlicisë së Tiranës, Erzen Breçanin.

Gjatë bisedës mes tyre Mata komunikon me Breçanin se do t’i kalojë 500 mijë euro nga llogaria e Elvanës.

Pas lajmit të nisjen e hetimit pasuror ka ardhur dhe reagimi i parë i këngëtares.

Mesa duket Elvana është e pashqetësuar për hetimin e nisur ndaj saj, ndërsa ka postuar një njoftim për koncertin e radhës i cili do të jetë mbrëmjen e sotme. /AlbEu.com/


Shtuar 24.11.2023 19:29