Si rrallë herë më parë! Shpërthen në lot gjatë emisionit Rudina Magjistari (VIDEO)

Gjatë emisionit të sotëm moderatorja Rudina Magjistari është përlotur teksa ka folur për babain e saj i cili ka humbur jetën.

Në emision ka qenë i ftuar këngëtari Vlashent Sata i cili promovoi këngën e tij më të re ‘Frymë’, dedikuar babait të tij.

Pasi është transmetuar klipi, Magjistari shihet me një shami në dorë dhe e përlotur.

‘Unë e kam humbur babain shumë vite më parë dhe kjo këngë më zgjoi shumë mall’- u shpreh ajo.

Gjatë vijimit të intervistës kur Sata po fliste rreth klipin, Magjistari vazhdoi të përlotej teksa këngëtari përshkruante momentet e fundit me babain e tij.

 


Shtuar 30.03.2021 22:07