RONALDOOOO!!! Portugalia përmbys Luksemburgun (VIDEO)

Cristiano Ronaldo ka shënuar golin e përmbysjes ndaj Luksemburgut, duke çuar shifrat në 1-2.

Portugalia zbriti bukur në kundërsulm dhe Cristiano Ronaldo mposhti portierin vendas pasi finalizoi në mënyrë perfekte një krosim nga krahu i djathtë.


Shtuar 30.03.2021 22:08