Sherri virutal “merr dhenë”, Flor Mumajesi kthen VIP-at kundër Kozeta Kurtit (FOTO LAJM)

Mbremjen e djeshme ne rrjetet sociale ka filluar nje sherr virtual mes Kozeta Kurtit dhe Flori Mumajesit, shkak eshte bere nje shkrim i Kozetes ku shprehej kunder fitores te Alban Ramosaj.

Kaq ka mjaftuar qe te gjithe Threedotsat te lobojne kunder Kozetes ne Instagram. Te gjithe ata dhe personazhe te tjere si Agnesa Hadergjonaj, Oriola Marashi, Dasara Karaiskaj te postojne foto me nje filter te shkruajne #jam sy lesh apo te bejne te tjera ironi kunder Kozetes.


Shtuar 1.06.2021 13:07