Sa vota mori Dashamir Shehi në këto zgjedhje në Tiranë?

Në Tiranë po vijon procesi i numërimit të votave preferenciale për kandidatët në listat e partive.

Deri tani janë numëruar 250/1243 kuti votimi.

Një nga kandidatët që ka ngjallur shumë kërshëri në koalicionin e PD-së ishte Dashamir Shehi i cili  është i 13 në listë dhe ka marrë 1155 vota.

Dashamir Shehi në rrjete sociale ka pasur gjithnjë një mbështetje të madhe edhe nga të rinjtë ndërsa për zgjedhjet akoma nuk reaguar zyrtarisht. /albeu.com/

 


Shtuar 28.04.2021 18:26