Kryemadhi shpërthen në akuza ndaj Ramës: A e dini sa harxhon ai në javë për kokainën?

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka shpërthyer në akuza ndaj kryetarit të PS, kryeministrit Edi Rama.

Kryemadhi e ka akuzuar Ramën për përdorim të lëndës narkotike kokainë, duke shtuar se sa harxhon ai në një javë, nuk ka kushtuar shkollimi total i fëmijëve të saj.

Monika Kryemadhi: A jetojnë këtu fëmijët e tu? Bora, Era dhe Besi janë në Tiranë, ta shohin tek TIMS.

Të deklarojë edhe Rama paratë e kollareve dhe pjeshkave të veta. Të jesh e bindur sesa harxhon ai në javë për kokainë nuk ka bërë gjithë shkolla e fëmijëve të mia.

Janë të deklarara dhe as më bën përshtypje fare. unë e kam kërkuar Vettingun e politikës. /albeu.com/

 

 

 

Shtuar 30.03.2021 10:03