Reshjet e shiut përmbysin rrugët e Vlorës (VIDEO)

Gjatë natës së djeshme ka pasur reshje me intesitet të lartë në të gjithë vendin.

Këto reshje, në Vlorë, kanë sjellë probleme me qarkullimin në disa rrugë të vendit.

Edhe mëngjesin e sotëm, situata nuk paraqitet mirë pasi akset vijojnë të jenë të bllokuara nga uji, dhe kjo ka shkaktuar probleme për lëvizjen e mjeteve dhe të këmbësorëve./albeu.com


Shtuar 11.10.2021 08:21