Rama publikon pamje nga stadiumi i Kukësit: Në shtator do të jetë gati

Kryeministri Edi Rama, përmes një postimi në Facebook, ka nxjerë pamje nga stadiumi i Kukësit. Shefi i qeverisë shkruan se në shtator do të jetë gati.

Postimi i Ramës: 

MIRËMËNGJES

dhe me punën që po ecën me ritme të shpejta për stadiumin e ri të Kukësit, që në shtator të jetë gati me kushte dinjitoze për ekipin e qytetit, ju uroj një ditë të mbarë./albeu.com

https://fb.watch/6b_49K9O8U/

Shtuar 18.06.2021 08:36