Rama heq dorë nga çitjanet dhe atletet, shfaqet në Bruksel si rrallë herë me kostum e këpucë (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në llogarinë e tij pamje nga takimi i sotëm në Bruksel, nga Samiti i NATOS.

Në fotogaleri, Rama shihet teksa ka takuar zyrtarë të lartë të shtetit.

Ajo që bie në sy, është dhe paraqitja e tij si rrallë herë. Rama ka vendosur “të heqë dorë” nga çitjanet dhe atletet, duke veshur një kostum blu, kollare dhe këpucë të zeza.

“Sot në Bruksel, Samiti i NATO-s”, shkruan kryeministri.

Shtuar 14.06.2021 20:31