RENEA zbarkon në Lungomare

Forcat RENEA kanë zbarkuar ditën e sotme në Lungomare të Vlorës duke zhvilluar një aksion të papritur. Ende nuk dihet arsyeja e këtij aksioni, teksa pritet dhe reagimi nga ana e policisë.

Nuk dihet nëse deri më tani ka ndonjë të prangosur teksa operacioni është në zhvillim e sipër.

 

 

Shtuar 14.06.2021 20:32