Prindër? Çfarë po ndodh me çiftin e “Për’puthen 2” (VIDEO)

Të ftuar në Why? Not në RTV Ora, çifti i dalë nga “Për’puthen 2”, Mikela Pupa dhe Erion Kukaj, kanë folur për jetën persona dhe për të ardhmen.

Ata kanë treguar nëse do të bëhen prindër dhe se sa fëmijë kanë dëshirë të kenë.

Roza Lati: A e keni menduar emrin e djalit?

Mikela: Ky është problemi në Shqipëri. Në momentin që del çift këto janë pyetjet e para. Ne duam ta shijojmë këtë gjënë deri në momentin që të vijë, nëse vjen është e mirëpritur.

Erioni: Nëse unë e kam problemin e kam problemin te emrat, kam gjetur të parin por më duhet të gjejë tre përnjëherë

Mikela: E kishim lënë për binjakë, jo trinjakë.  SHIKO VIDEON KETU

Shtuar 15.05.2022 18:40