Policia zbulon rreth 900 rrënjë kanabis në Ohër, arrestohen dy persona

Policiae arrestoi dje dy persona për shkak se, sipas informacionit fillestar, 890 rrënjë kanabisi u gjetën në fusha në zonën e Ohrit.

Ministria e Brendshme për AIM konfirmon se gjatë ditë së djeshme është kryer kontrolle nga Departamenti për Krim të Rëndë dhe të Organizuar dhe SPB Ohër.

Ka pasur gjithashtu kërkime në disa vende, ndërsa për më shumë detaje policia do të njoftojë gjatë ditës./Telegrafi/

Shtuar 15.06.2021 13:15

Tags: ,