Plagosja me armë në Fier, gjendet një makinë e djegur, dyshohet e autorit

Nga ngjarja ka mbetur i plagosur një person, që është qëlluar me kallashnikov.

I palosuri ndodhet në spitalin rajonal të Fierit, në gjendje kritike për jetën.

Autori e ka qëlluar  nga makina dhe është larguar me shpejtësi.

Burime bëjnë me dije se pas ngjarjes, pranë Bypass-it të Fierit është gjetur një makinë e djegur që dyshohet se i përket autorit./albeu.com


Shtuar 23.10.2021 21:24