“Pasiguri e shkallës së lartë”, kjo është gjendja brenda godinës së Top Channel sot (VIDEO)

Ngjarja kriminale në Top Channel, ku pas të shtënave me breshëri kallashnikovësh mbeti i vrarë roja Pal Kola, ka tronditur mbarë opinionin publik. Padyshim të tronditur janë kolegët e Pal Kokës, punojnësit e televizionit, artistë e personazhe publik.

Reagmet nga këto të fundit kanë qenë të shumta e mes tyre edhe Rezart Veleshnja i cili ka ndarë edhe pamjet nga benda godinës së Top Channel. Siç shihet në pak sekonda duket tensioni dhe kureshjta për informacionin e fundit.

“Kulmi, kulmi, e pasuportueshme! Një pasiguri e shkallës më të lartë në historinë e vendit tonë! Zoti qoftë me ne se vetëm Ai na ka ngelur”, shkruan Rezarti i tronditur./albeu.com/