Pas ndarjes së bujshme, ish-bashkëshorti i Adrola Dushit shfaqet me partneren e re (FOTO LAJM)

Adrola Dushi është përfolur shpesh në media për jetën e saj personale, por përveç ish-bashkëshortit të saj, ende nuk ka pasur një tjetër marrëdhënie publike, edhe pse është përfolur disa herë për emra nga showbiz-i shqiptar.

Ndërkohë, nga ana tjetër, ish-bashkëshorti i Adrolës dhe babai i djalit të saj, Adisi, ka nisur një lidhje të re.

Adisi ka postuar një video në Instagram ku shkëmben puthje me atë që dyshohet se është partnerja e tij e re.


Shtuar 19.08.2021 19:21