“Oligarku” Gjergj Luca flet për sherrin me Luçian Boçin: Rrugaçi, më provokoi

Biznesmeni Gjergj Luca ka reaguar pas incidentit që u regjistrua sot në një lokal në Labinot të Elbasanit, ku protagonist të sherrit janë bërë kandidati për deputeti i PD-së, Luçiano Boçi

Biznesmeni Luca nuk i ka kursyer akuzat për Boçin, ndërsa e ka cilësuar atë një politikan rrugaç.

Sipas Lucës, ka qenë Boçi ai që ka provokuar sherrin. “Luçiano Boçi është politikan rrugaç. Ai më shau dhe më provokoi”, tha Luca.


Shtuar 18.03.2021 15:54