Ngriti bluzën e doli topless para Katedrales, modelja ruse kërcënohet për vdekje (VIDEO)

Lola Bunny, një modele ruse, po merr kërcënime të vazhdueshme për jetën pas një gjesti të saj.

Pasi publikoi disa pamje kur ajo ngre bluzën dhe ekspozon gjoksin para katedrales Shën Basil në Moskë, mesazhet kundër saj kanë vërshuar menjëherë.

Modelja shihet duke ecur drejt kameras dhe në një moment ngre bluzën dhe ekspozon gjoksin. Mirëpo kjo gjë nuk është pritur mirë nga besimtarët dhe për pasojë ka marrë qindra mesazhe kërcënuese për jetën.

Ajo u detyrua të kërkonte ndjesë dhe tha se nuk kishte si qëllim që të ofendonte besimtarët dhe se fotot ishin bërë disa kohë më parë dhe nuk kishte patur për qëllim që t’i publikonte.


Shtuar 23.10.2021 11:56