Nga shirat lokalë te erërat mesatare, parashikimi i motit për ditën e nesërme

Ditën e nesërme priten reshje të dobëta shiu në qarqet Shkodër dhe Lezhë, ndërsa në qarqet e tjerë nuk priten reshje.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

Në bregdet: 10 / 18 °C

Në vendet e ulëta: 7 / 16 °C

Në vendet malore: 4 / 13 °C

Sot pasdite dhe nesër era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare./albeu.com/


Shtuar 4.01.2022 23:28